O nas

Jesteśmy biurem podróży, które powstało z pasji. Naszą pasją są podróże, które często staramy się łączyć ze sportem. Dlatego poza tradycyjnymi wyjazdami, staramy się zaprezentować Państwu również różne formy aktywnego wypoczynku, w szczególności wyjazdy narciarskie. Nasza załoga to młodzi ludzie, którzy są ciekawi Świata i kochają podróże. Wiele miejsc, które proponujemy odwiedziliśmy osobiście.

Działamy na zasadach agencyjnych, czyli współpracujemy z wieloma organizatorami. Nasi partnerzy to doświadczone i renomowane firmy, cenione i wielokrotnie nagradzane przez Klientów i międzynarodowych partnerów handlowych. Kupując wybraną imprezę u nas, zapłacicie dokładnie tyle samo, gdy kupicie ją bezpośrednio u organizatora. Jednak my dajemy Wam coś więcej - dajemy ogromny wybór spośród kilkunastu tysięcy imprez dostępnych na naszej stronie internetowej.

Nasze biuro czynne jest codziennie. Możecie do nas pisać, dzwonić lub odwiedzić nas osobiście. Postaramy się zawsze pomóc, w miarę naszej wiedzy i możliwości.

 

A poniżej przedstawiamy zdjęci z podróży :)